Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Miedziana – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł40 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka rolna, pow. 4 ha, miedziana, pow. Zgorzelecki, gm. Sulików! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 4 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna Gierczyn

Gierczyn(Miedziana + 22 km)

468 000 zł23 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 2,34 ha, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Gierczyn w gminie Mirsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Działoszyn

Działoszyn(Miedziana + 13 km)

300 000 zł4 168 m² 71,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 2 działki na sprzedaż! funkcja mieszkaniowo - usługowa! 100 zł/m2, pow. 4168 M2! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dwie działki z funkcją mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Biestrzynnik

Biestrzynnik(Miedziana + 25 km)

130 000 zł19 717 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę leśną w Biestrzynniku położoną przy drodze gminnej , w pięknym miejscu, blisko stawów w Biestrzynniku. Nota prawna: informacje dotyczące opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Reymonta

Zgorzelec(Miedziana + 17 km)

1 180 000 zł8 241 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Nieruchomość z potencjałem, zgorzelec, ul. Reymonta As Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość obejmującą dawne gospodarstwo rolne, znajdującą się w Zgorzelcu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kotlina

Kotlina(Miedziana + 22 km)

3 000 000 €3 384 500 m² 0,89 €/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poznaj wyjątkową ofertę gruntów rolnych usytuowanych na terenie trzech urokliwych wiosek w pobliżu Świeradowa - Kotlina, przecznica oraz Gierczyn. To miejsce zachwyca nie tylko swoim malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kasperka

Groszowice,Opole(Miedziana + 15 km)

2 000 000 zł13 135 m² 152,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu gruntów położonych w Opolu przy ul. Kazimierza Kasperka tj. działki nr 102.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 051 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 051 m (90,51 ar), zlokalizowana w prestiżowej, malowniczej i spokojnej dzielnicy Turawa Marszałki, pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Karczów

Karczów(Miedziana + 24 km)

272 000 zł1 645 m² 165,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej, blisko Opola, zlokalizowanej w miejscowości Karczów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość jest położona na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Fabryczna

Zgorzelec(Miedziana + 17 km)

2 758 350 zł7 881 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka inwestycyjna O powierzchni 7881 M2, media W drodze przy granicy działki, mieszkaniowo - usługowa! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Gryfów Śląski

Gryfów Śląski(Miedziana + 21 km)

1 028 025 zł13 707 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę gruntu położoną w Gryfowie Śląskim, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 Jelenia Góra - Zgorzelec. Działka ma powierzchnię 1,3707 ha i w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miedziana

Miedziana,opolskie

93 500 zł1 345 m² 69,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną 1345m2 w miejscowości Miedziana, gmina Tarnów Opolski Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media: energia elektryczna, woda: w drodze, kanalizacja:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij